Yükleniyor...

Biz kimiz?

İki ortaktan oluşan Decast İnşaat Mimarlık A.Ş. firma sahiplerinin 20 yılı aşkın tecrübeleri ile 2015 yılında kurulmuştur.

Tasarım aşamasından teslime kadar tüm imalat evrelerinde var olan firmamız, otel & residans, endüstriyel yapılar, okul, hizmet binaları ve konut inşaatı alanlarında faaliyet göstermektedir.

Uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş,güvenilir,çevreye duyarlı,müşteri haklarına saygılı,kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan,yenilikçi,pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmak hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki büyük kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek; üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek.

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslar arası alanda da sunduğumuz her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde ilkeli yer alan, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir kuruluş olmak temel prensibimizdir.

Projelerimiz yakından incelemek
ister misiniz?